Nasze łodzie

Na wyposażeniu naszej bazy nad jeziorem Tisnaren znajdują się łodzie legendarnej szwedzkiej stoczni „Crescent” model Flexi 465. Należy dodać, że łodzie Flexi są bardzo dzielnymi, szybkimi oraz mocnymi jednostkami rejestrowanymi na siedem osób, my pływamy/łowimy maksymalnie w trzy osoby, zachowując prawdziwy komfort w dwie osoby. Nasze łodzie do czarteru, uzbrojone są w silniki produkcji japońskiej Suzuki o mocy 20 KM, oczywiście są to jednostki czterosuwowe, sterowane rumplem. Silniki są w idealnej kondycji technicznej jak i wizualnej. Ponadto każda nasza łódź wyposażona jest w odpowiednią ilość kamizelek asekuracyjnych (nowe 90kg+), prowadnice liny kotwicznej, kotwice 9kg gumowane, lina kotwiczna f10mm 15m długa, uchwyty na wędki tzw. Do trollingu, dwa wiosła + dwie dulki, jeden czerpak, jedno wiadro, szmata, szczotka, linia paliwowa + zbiornik 20l., Zabezpieczenie silnika, łańcuch cumowniczy + kłódka, obszerny podbierak, akumulator z okablowaniem i włącznikiem pompy, dwie bakisty (spore) środkowa i rufowa zamykane na kłódki, uchwyty do trzymania się, knagi, uszy cumownicze, antypoślizgowy pokład oraz tabliczkę znamionową. Na wyposażeniu bazy znajduje się również motorowa łódź wedkarska marki Crestliner model Fish Hawk 1600. Jest to w pełni aluminiowa łódź z silnikiem Yamaha o mocy 70 km. Jest to łódź, którą wykorzystujemy do połowów w towarzystwie przewodnika wędkarskiego. 

Masz pytania?

Sprawdź nasz dział pytania i odpowiedzi lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Na każde pytanie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Baza Wędkarska znajduje się nad jeziorem Tisnaren w południowej Szwecji w miasteczku Havla. Nasza Szwedzka baza pomieści do 10 wędkarzy i dysponuje pięcioma wspaniałymi Szwedzkimi łodziami marki Crescent flexi 465 oraz szóstą Amerykańską marki Crestliner Fish Hawk 1600.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla PBW 2022