Nasza historia

Polskie Bazy Wedkarskie to firma której pomysłodawcą, założycielem i wieloletnim właścicielami Był śp Marek Dąbrowski. Genialny Wedkarz, Przewodnik po wielu akwenach wodnych w Polsce, Skandynawii oraz Europie ale przede wszystkim wspaniały Ojciec, mentor i nauczyciel. Prowadził firmę traktując wszystkich wędkarzy, klientów i przyjaciół jak jedna wielka wędkarska rodzinę. Od długiego czasu przygotowywał do zajęcia jego miejsca swojego syna Daniela Dąbrowskiego, wędkarza, rezydenta Polskich Baz Wedkarskich. Posiadamy prawie dwudziesto letnie doświadczenie w organizacji szkoleń, imprez i wyjazdów wedkarskich. Posiadaliśmy w swojej ofercie połowy w Hiszpanii, Norwegii i Szwecji. Obecnie skupieni jesteśmy na Szwecji i otwieramy się na nowe kierunki, poszukując idealnego miejsca pełnego pięknych okazów ryb.

Masz pytania?

Sprawdź nasz dział pytania i odpowiedzi lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Na każde pytanie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Baza Wędkarska znajduje się nad jeziorem Tisnaren w południowej Szwecji w miasteczku Havla. Nasza Szwedzka baza pomieści do 10 wędkarzy i dysponuje pięcioma wspaniałymi Szwedzkimi łodziami marki Crescent flexi 465 oraz szóstą Amerykańską marki Crestliner Fish Hawk 1600.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla PBW 2022