Nasza lokalizacja

Nasza baza wędkarska to 170-metrowy,
funkcjonalny, komfortowy i przytulny szwedzki dom.

Naszą bazę stanowi 170 metrowy apartament. Jest przygotowana na przyjęcie grup 8 osobowych. Składa się z trzech oddzielnych zamykanych sypialni. Wszystkie pomieszczenia są umeblowane lub posiadają przestronne garderoby. W domu znajduje się wspólna przestronna w pełni wyposażona kuchnia oraz funkcjonalna łazienka. Do dyspozycji gości jest również wspólna przestrzeń wypoczynkowa z telewizorem, aby po połowie móc się
zrelaksować w gronie kolegów. Warunki do noclegowe są idealne zarówno dla grupy znajomych jak i osób, które spotykają się u nas pierwszy raz. Z jednej strony pełna prywatność jaką zapewniają pokoje z drugiej strony przestrzeń wspólna sprzyjająca integracji. Dołącz do nas i przekonaj się sam jak komfortowo można odpoczywać po udanych połowach.

Na terenie bazy znajduje się miejsce do grillowania oraz popołudniowych narad

Dysponujemy również miejscem do filetowania złowionych w celach konsumpcyjnych ryb. Gdzie prosimy o zachowanie zasady ,,zastałem czyste, zostawiam czyste”. Baza znajduje się 400 metrów od linii brzegowej jeziora Tisnaren. Goście bazy wraz ze sprzętem dowożeni są do przystani każdorazowo przez Rezydenta PBW. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia sprzętu wędkarskiego oraz sprawdzonych przynęt.

Masz pytania?

Sprawdź nasz dział pytania i odpowiedzi lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Na każde pytanie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Baza Wędkarska znajduje się nad jeziorem Tisnaren w południowej Szwecji w miasteczku Havla. Nasza Szwedzka baza pomieści do 10 wędkarzy i dysponuje pięcioma wspaniałymi Szwedzkimi łodziami marki Crescent flexi 465 oraz szóstą Amerykańską marki Crestliner Fish Hawk 1600.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla PBW 2022