Jezioro

Jezioro Tisnaren znajduje się w południowej Szwecji na obszarze Finspang Kommun. Jezioro oddalone jest 200 km od portu Nyneshamn, około 400 km od portu w Karlskronie oraz 80 km od portu lotniczego Sztokholm Skavsta. Tisnaren jest dużym i mocno urozmaiconym jeziorem zajmującym ponad 4000 ha. Mnóstwo trzcinowisk, zatok, przepływów, górek i głębin nie pozwoli na wędkarską nudę. Jezioro jest bardzo rybne w Sandacza, Szczupaka i dużego Okonia. Fakt, iż jezioro Tisnaren z lotu ptaka przypomina ukształtowaniem rozlany kleks atramentu, wielość zatok, wysepek, przepływów pozwala na komfortowe wędkowanie nawet przy bardzo wietrznej pogodzie. Tisnaren przez cały sezon jest obfitym wędkarsko akwenem. Nastawiając się na Szczupaka lub Sandacza warto przyjrzeć się terminom początkowej wiosny i całej jesieni. Okres późno wiosenny oraz letni obfituje bardzo dużą ilością bardzooo.. dużego Okonia.

Masz pytania?

Sprawdź nasz dział pytania i odpowiedzi lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Na każde pytanie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Baza Wędkarska znajduje się nad jeziorem Tisnaren w południowej Szwecji w miasteczku Havla. Nasza Szwedzka baza pomieści do 10 wędkarzy i dysponuje pięcioma wspaniałymi Szwedzkimi łodziami marki Crescent flexi 465 oraz szóstą Amerykańską marki Crestliner Fish Hawk 1600.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla PBW 2022